Praca marzeń – praca handmade, czyli ręcznie wykonywane zaproszenia okolicznościowe i upominki w Śremie

Praca marzeń – praca handmade, czyli ręcznie wykonywane zaproszenia okolicznościowe i upominki w Śremie

Jeżeli dokucza niechęć do swojej pracy, do uczęszczania do niej, wracasz sfrustrowana i z napiętymi nerwami, być może wcale nie jesteś osobą leniwą – czy nie pomyślałaś, że po prostu nie robisz w fachu dla Ciebie przeznaczonym?

Dlaczego wciąż jesteś na “nie”?

Potrzebujesz wielu pieniędzy na założenie firmy – postaraj się wówczas o dotację. O dofinansowaniach unijnych na założenie własnej działalności jest głośno, więc kiedy kolejny raz znajdziesz się w urzędzie pracy, udaj się do odpowiedniego wydziału i dopytaj o szczegóły. Wypełniaj odpowiednie wnioski i czekaj na odpowiedź w tej sprawie. Założenie frimy to również sterty papierów i formalności. W tej sprawie możesz skorzystać z pomocy biura rachunkowego – w tej, jak i późniejszych sprawach, bo możesz od tego momentu nawiązać współpracę z biurem rachunkowym, które opanuje za Ciebie sprawy księgowe.

Za pieniądze z dotacji możesz zakupić potrzebny sprzęt: profesjonalną drukarkę, gilotyny, punchery, inne materiały potrzebne do robienia kartek i zaproszeń, urządzenia do wytapiania metali dla ozdobnych medali oraz laptopa i oprogramowanie sklepu internetowego.

Zaproszenia Śrem

Przykład zbiorowości ze Śremu, która produkuje kartki okolicznościowe i medale podarunkowe

Są ludzie, którzy zdecydowali się na porzucenie nudnej kariery w banku, recepcji czy jako sprzątacze. Ci ludzie ze Śremu w pełni wykorzystują swoje talenty i uzdolnienia artystyczne, które przejawiali od najmłodszych lat. Tworzenie zaproszeń Śrem to pasja i w każdym produkcie zawiera się cząstkę siebie. Wiele z zaproszeń powstaje na indywidualne zamówienie, dzięki czemu są niepowtarzalne. – Dzięki klientom i ich niepowtarzalnym stylom powstają ciągle nowe kolekcje, która mogą się stać hitem sezonu.

Jeśli od małego lubisz pracę ręczne, porzuć swoją nudną posadę! Twoje umiejętności artystyczne, gdy będą doskonalone, będą mogły stać się najlepszym stopniem prowadzącym do bogatej w doświadczenia kariery oraz rozbudowania swojej działalności na terenie całego miasta, jak to się stało w Śremie- a kto wie, może nawet całego kraju?