Oryginalne części do Porsche – Nie daj się wrobić

Oryginalne części do Porsche – Nie daj się wrobić

Jeśli posiadasz samochód marki Porsche i potrzebujesz oryginalnych części do Porsche, musisz być czujny. Dlaczego? Między innymi o tym powiemy w poniższym artykule. Zobaczymy również, jakie modele samochodów tej marki Polacy kupują najchętniej.

Oryginalne części do Porsche – Uważaj na podróbki
Marka Porsche oferuje naprawdę dobre auta – dynamiczne, z trwałymi podzespołami oraz zapewniające wysoki komfort jazdy. Jednak nawet najlepsze samochody z czasem mogą się zepsuć. W takim przypadku popularność tej marki jest zaletą, ponieważ nie trudno zdobyć tanie części do Audi, Porsche czy innych marek aut. Jednak pojawia się pewny haczyk. Jaki? Dziś wszystko zdecydowanie łatwiej podrobić. Dzieje się tak również w branży motoryzacyjnej. Dlatego przy kupnie produktów musimy bardzo uważać. Pod nazwą „Porsche” nie zawsze stoją oryginalne części do Porsche. Warto zapytać sprzedawcy skąd dane części pochodzą i tym podobne. A jakie modele samochodów tej marki Polacy wybierają najchętniej? 

Porsche Macan – przestronne i świetnie wykończone wnętrze, dobrze zestrojone zawieszenie i mocny silnik;

Porsche Cayenne:

I – łączy sportowe właściwości jezdne z realną dzielnością terenową, jednak jest to auto podatne na usterki;

II – samochód, który świetnie się prowadzi;

Porsche Panamera – limuzyna wyższej klasy,

Porsche 911 – uważany za jeden z najbardziej bezwypadkowych;

Porsche Cayman – ceniony za wysoką sztywność nadwozia oraz świetne właściwości jezdne, które wynikają z idealnego wyważenia.

Może powiedzmy coś o historii samej marki.

Tanie części do Audi

Jakie nazwisko, taka marka
Nazwa marki to nic innego jak nazwisko jej założyciela – Ferdinanda Porsche. To niemieckie przedsiębiorstwo produkujące obecnie najwięcej samochodów sportowych oraz luksusowych osobowych, zostało założone w 1931 roku. Skąd galopujący koń w logo firmy mającym kształt herbu? Został on zapożyczony z herbu miasta Stuttgart, w którym mieści się przedsiębiorstwo. Porsche, jako firma zadebiutowała dopiero w roku 1948 modelem 356, dla którego modelem wyjściowym był Porsche Typ 64 z 1939 r. Prace nad nowym modelem Porsche ruszyły w Gmünd w Austrii, w budynku starego tartaku. Ze względu na powojenne braki zaopatrzeniowe, nowy samochód, tak jak model Porsche 64, miał wiele elementów wspólnych z Volkswagenem Garbusem. Mimo rożnych powojennych przeszkód, dziś jest to przodująca marka samochodowa.
Kupno auta marki Porsche to inwestycja na lata.