Szkolenia BHP – formy i inne usługi świadczone przez firmy szkoleniowe

Szkolenia BHP – formy i inne usługi świadczone przez firmy szkoleniowe

Szkolenia BHP obowiązkowe są dla każdego pracownika. Na szkoleniach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy pracownicy dowiadują się, jak zachowywać się na miejscu pracy oraz co zrobić w przypadku zagrożenia życia czy zdrowia na miejscu pracy. Są dwie formy szkolenia BHP. Dowiedz się, z jakich innych usług skorzystać możesz też w firmie, która zajmuje się świadczeniem szkoleń BHP.

Szklenia BHP w Poznaniu – formy szkoleń

Każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do tego, aby jego pracownik posiadał ważne szkolenia BHP oraz szkolenia przeciwpożarowe – PPOŻ. Są dwie formy szkoleń, z których skorzystać może każdy przedsiębiorca. Każda forma szkolenia ma swoje wady oraz zalety. Dowiedz się, z których form szkolenia warto jest skorzystać.

  • Szkolenia BHP stacjonarne – jest to najpopularniejsza forma szkoleń. Szkolenia te zazwyczaj odbywają się w miejscu pracy, gdzie uczestniczą wszyscy pracownicy. Szkolenia przeprowadzane są w formie wykładu. Na takich szkoleniach uczestniczyć można w otwartej dyskusji. Oprócz tego na szkoleniach omawiane są zagadnienia związane z pierwszą pomocą. Pracownicy mogą poznać, jak udzielać pierwszej pomocy w przypadku wypadków w pracy i sytuacji związanych z zagrożeniem życia. Prowadzone są również praktyczne szkolenia, gdzie omawiana jest pierwsza pomoc. Każdy pracownik zobaczyć można, jak przeprowadzić resuscytację czy jak zachować się w przypadku krwotoków lub złamań otwartych.
  • Szkolenia BHP przez Internet – szkolenia te mają coraz większą ilość zwolenników. Szkolenia takie są wygodne nie tylko dla pracowników, ale również dla pracodawców. Takie szkolenia można odbywać w dowolnym miejscu, o dowolnej porze dnia. Platforma szkoleniowa jest prosta w obsłudze, a każdy pracownik może powrócić do niezrozumiałych zagadnień.

spisywanie danych gaśnicy

 

Firma świadcząca usługi BHP – z jakich usług można jeszcze skorzystać?

Firmy, które świadczą usługi BHP w swojej ofercie często posiadają też wiele innych usług. W takich firmach skorzystać można również z: kursów na wózki widłowe, kursów na ładowarki teleskopowe, kursów operatora pilarek, kursów pierwszej pomocy, uprawnień energetycznych, dokumentacji powypadkowej oraz innych usług. A ty z usług jakiej firmy korzystasz? Jakie inne usługi są jeszcze świadczone?

akcesoria bezpieczeństwa pracownika budowy